Szanowny Kliencie,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Kasetony

Kasetony i panele.

Sklepy Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach oferują do dekoracji sufitów kasetony o różnych wzorach oraz  gładkie z Firmy DomStyl.

Nowoczesne kasetony są wykonane z polistyrenu, który wyróżnia się wytrzymałością oraz niewielką wagą. Niska waga sprawia, że kasetony nie obciążają stropu. Układa się je na suficie, aby uzyskać dekorację, gwarantującą również izolację termiczną i akustyczną. Dzięki zastosowaniu kasetonów można również ukryć niedoskonałości i uszkodzenia powierzchni.

Odpowiadając na aktualne trendy w dekoracji wnętrz przygotowaliśmy dla Państwa nowość, którą są ścienne panele dekoracyjne imitujące cegły oraz kamień dekoracyjny z Firmy DomStyl . Panele zostały zaprojektowane w taki sposób aby ich montaż i łączenie były szybkie, łatwe i minimalizowały nakłady pracy i materiału. Zaletą paneli ściennych jest ich niewielka waga, duża powierzchnia pojedynczego panelu i łatwość formowania w porównaniu do ich prawdziwych odpowiedników.

 

Produkty do montażu kasetonów i paneli
W sklepach Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach znajdziecie Państwo produkty do montażu kasetonów i paneli:

Klej montażowy Firmy DomStyl - uniwersalny, szpachlowy klej do styropianu powstały na bazie żywic akrylowo-styrenowych. Zalecany do klejenia kasetonów sufitowych. Może być stosowany punktowo. Stosować na podłoża chłonne, takie jak tynk, gips, beton.

Klej Tiger z Firmy Den Braven, klej polimerowy Dragon, klej polimerowy Bosman - uniwersalne kleje montażowe między innymi do montażu sztukaterii.

Listwy sufitowe Firmy Dom Styl – wykonane z polistyrenu, który jest spieniany w formie. Spienienie umożliwia uzyskanie różnorodnych wzorów i kształtów listew, które podkreślają charakter i oryginalność wnętrza.

Prawa autorskie zastrzeżone © 2018 Wiktor Sp.K.
Kopiowanie treści i elementów graficznych zabronione.