Szanowny Kliencie,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Tapety

Tapety


Sklep Mrówka w Radomsku posiada w swojej ofercie najwyższej jakości ścienne tapety Firmy PolAmi :

- flizelinowe,

- winylowe,

- papierowe uniwersalne,

- do kuchni, łazienki, przedpokoju a także artystyczne.

W naszym sklepie kupią Państwo także tapety i szablony dla dzieci i młodzieży z Firmy UNICEL-PRIMACOL.


Nasze sklepy Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach wprowadziły także bardzo nowoczesne tapety płynne. Płynne tapety PolDecor to mieszanka bawełny jedwabiu i minerałów, która służy do dekoracji ścian i sufitów. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak również w biurach, restauracjach, hotelach, kawiarniach, salonach oraz wszędzie tam gdzie chcemy w łatwy sposób nadać pomieszczeniu elegancki wygląd.

 


Produkty do montażu tapet
Aby nasze tapety wyglądały pięknie na powierzchniach ściennych Sklepy Mrówka w Radomsku, Gidlach oferują Państwu najwyższej jakości kleje do tapet:

Metylan - różne rodzaje,  które stosuje się zarówno do tapet flizelinowych, jak również winylowych bądź – coraz częściej wybieranych – materiałów tłoczonych. Klej został wyprodukowany z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywić, dzięki czemu charakteryzuje się dużą trwałością, a pokrycie ściany na długo pozostaje w oryginalnym stanie. Dodatkowo, produkt zawiera substancję obniżającą jego pryskanie podczas nakładania na powierzchnię.

Euroline to wysokiej jakości uniwersalny klej przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet, w tym: winylowych, ciężkich i tłoczonych. Klej bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie, łatwo nanosi na powierzchnię i tworzy trwałe wiązanie. Sprawdzona receptura gwarantuje wysoką skuteczność wieloletnie działanie, a specjalistyczne dodatki przeciwdziałają rozwojowi grzybów i pleśni.

Środek do usuwania tapet z Firmy Primacol to preparat, który usuwa tapety każdego rodzaju: papierowych, winylowych, tłoczonych.

Prawa autorskie zastrzeżone © 2018 Wiktor Sp.K.
Kopiowanie treści i elementów graficznych zabronione.