Szanowny Kliencie,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Karnisze

Karnisze sufitowe i ścienne z metalu.
W sklepach Mrówka w Radomsku, Gidlach oferujemy karnisze metalowe w kilku zestawach kolorystycznych : nikiel, satyna, złoto, biel z takich Firm: DecoDesing, Mardom Home. Oferowane przez nas karnisze sufitowe i ścienne dostępne są w różnych długościach (od 120 do 400 cm co 40 cm) oraz trzech grubościach (16,19 i 25 mm). Karnisze typ Fiona wyposażone są w mechanizm cichych kółek powlekanych teflonem. Kółka montowane są co 10 cm. Dzięki ponad 30 różnym końcówkom, karnisz sufitowy można dopasować do każdego stylu dekoracji okna.

Akcesoria do karniszy
W sklepach Mrówka w Radomsku, Gidlach znajdziecie Państwo również akcesoria do karniszy podwójnych i pojedynczych z Firm: DecoDesing,  Mardom Home - ozdobne zakończenia, ciche kółka, żabki i uchwyty.

Prawa autorskie zastrzeżone © 2018 Wiktor Sp.K.
Kopiowanie treści i elementów graficznych zabronione.