Szanowny Kliencie,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Rolety

W sklepach Mrówka w Radomsku i Gidlach oferujemy wysokiej jakości rolety wewnętrzne w dziesiątkach typów i kolorów z Firm DecoDesign i Mardom Home. Dostępne w naszych sklepach rolety na okno to elegancka, funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu dekoracja, która sprawdzi się w domu, firmie czy hotelu. Proponujemy stylowe rolety okienne typu dzień noc, zapewniające pełną prywatność rolety zaciemniające oraz klasyczne rolety wewnętrzne z regulacją dopływu światła. Rolety mają różne rozmiary, które można łatwo dopasować do wymiarów okien (okna drewniane i PVC). W ofercie sklepu posiadamy kolorowe rolety okienne, które można dobrać do każdego stylu pomieszczenia. Rolety na okno dostępne są w kilkunastu kolorach tkanin oraz 3 kolorach mechanizmu mocującego, dzięki czemu można dopasować je do każdego okna i pomieszczenia. Montaż rolet wewnętrznych, które można nabyć w naszych sklepach, jest niezwykle prosty i wymaga jedynie podążania za kolejnymi punktami załączonej instrukcji.

Akcesoria do rolet
W sklepach Mrówka w Radomsku i Gidlach znajdziecie także Państwo akcesoria do rolet Firm DecoDesign i Mardom Home. Są to: wieszaki metalowe, wieszaki nastawne, mechanizmy rolety, prowadnice, napinacze łańcuszków, płytki montażowe, roletki dachowe z prowadnicami.

Prawa autorskie zastrzeżone © 2018 Wiktor Sp.K.
Kopiowanie treści i elementów graficznych zabronione.