Szanowny Kliencie,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Strona główna Nasza oferta Mocowania i łączenia
Mocowania i łączenia

Podczas każdego remontu oraz budowy domu wykonujemy nawet kilkaset mocowań, które mają za zadanie połączyć różne elementy konstrukcyjne instalacji i wyposażenia. Najczęściej wykorzystywane są do tego kołki, wkręty, śruby, kotwy, gwoździe które mocują różnego rodzaju materiały na tyle solidnie, by mogły nam posłużyć przez długi czas. Sklepy Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach oferują całą gamę różnorodnych mocowań.

Wkręty

Szukając odpowiednich dla siebie mocowań zapraszamy do Sklepów Mrówka w Radomsku, Strzałkowie i Gidlach tu znajdziecie Państwo bardzo różny asortyment wszelkich wkrętów i blachowkrętów z Firmy Koelner. Oferujemy w naszych sklepach wkręty ocynkowane, fosfatowane, ciesielskie, farmerskie, hartowane, dwugwintowe oraz blachowkręty do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, nośnych konstrukcji metalowych, do montażu blachy na powierzchniach dachowych lub mocowania metalowych listew do ścian. Nasi pracownicy udzielą porady i informacji gdzie zastosować odpowiednie wkręty.


Kołki

Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach posiada również w swojej ofercie złącza w postaci korków z Firmy Koelner.
Kołki stosowane są w czasie prac remontowych do montowania np. gipsowo kartonowych płyt ale także dzięki kołkom z łatwością zawiśnie na ścianie lustro, półka lub obraz. Polecamy w naszych sklepach kołki o różnych średnicach: do szybkiego montażu, rozporowe, do gipsokartonu, ramowe, stalowe, uniwersalne, do mocowania ościeżnic, metalowe do gazobetonu o różnych średnicach, kształtach i zastosowaniach. Nasi pracownicy udzielą wszelkiej porady przy wyborze kołków.

 

Kotwy

Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach posiada również w swojej ofercie kotwy z Firmy Koelner..
Stosując kotwy z powodzeniem wykonasz najróżniejsze prace budowlane w swoim domu. Kotwy zostały wykonane z cechującego się wytrzymałością mechaniczną metalu, który jest również trwały i może służyć przez lata. Przy pomocy kotwy z łatwością przymocujemy stabilnie balustrady, poręcze metalowe lub inne elementy z metalu ale także ościeżnice okienne, drzwiowe. Kotwy wykorzystywane są także do wielu zadań wykonywanych w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki nim możemy w bezpieczny oraz solidny sposób przytwierdzić na stałe elementy w swoim otoczeniu np. do mocowania poręczy, drabin i schodów, ale również i bramy.
W naszej ofercie dostępne są różne rozmiary i modele kotew takie jak: ościeżnicowe, rozprężne, rozkładane typu parasol, rozporowe, opaskowe, tulejowe. Nasi pracownicy udzielą wszelkiej porady przy wyborze kotew.

 

Gwoździe

Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach posiada również w swojej ofercie gwoździe o różnych średnicach z Firm:  Koelner, Metalurgia S.A.
Gwoździe tak jak inne materiały złączne mają bardzo szeroki zakres zastosowania np.:

  • gwoździe budowlane stosujemy do zewnętrznych prac remontowych i budowlanych najbardziej przydadzą się gwoździe, które zostały ocynkowane – dzięki temu możemy mieć pewność, że są odporne na korodowanie i zachowają one swoje właściwości. Za pomocą gwoździa uzyskamy trwałe mocowania i łączenia. Dobrze wyprofilowana końcówka gwarantuje również łatwe wchodzenie w materiał.
  •  gwoździe do drewna przeznaczone są do tworzenia zakładkowych połączeń elementów drewnianych podczas prac ciesielskich lub stolarskich. Produkt posiada karbowany trzon, który zabezpiecza przed wyrwaniem komponentu z konstrukcji. Płaska główka o chropowatej powierzchni, ułatwia jego łatwe przybicie do danego materiału za pomocą młotka. Boazeryjne gwoździe zastosujesz podczas prac związanych z wykańczaniem wnętrz Twojego domu. Produkt pomoże zamocować do ściany panele drewniane. Jednakże sprawdzi się również podczas mocowania dekoracji ściennych. Gwoździe zostały ocynkowane, dlatego też wykazują się odpornością na działanie korozji – produkt zachowa doskonały stan przez wiele lat.
  •   gwoździami do papy możesz przymocować papę do dachu lub wykończyć elementy tapicerskie. Produkt posiada płaski łebek, ułatwiający jego przybicie za pomocą młotka. Trzpień posiada delikatne wgłębienia, które zabezpieczają go przed wyrwaniem. Dzięki wykonaniu ze stali ocynkowanej, produkt bardzo dobrze znosi wilgoć.

Nasi pracownicy udzielą wszelkiej porady przy wyborze gwoździ.

Prawa autorskie zastrzeżone © 2018 Wiktor Sp.K.
Kopiowanie treści i elementów graficznych zabronione.