Szanowny Kliencie,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Strona główna Nasza oferta Materiały budowlane
Materiały budowlane

Transport, dostawa
Markety Mrówka Radomsko oraz Mini Mrówki Strzałków i Gidle oferują dostarczenie zakupionego, w tym możliwość rozładunku hydraulicznym dźwigiem samochodowym.

Systemy rynnowe
W naszych sklepach w Radomsku, w Strzałkowie oraz w Gidlach oferujemy systemy rynnowe firmy Gamrat. W skład oferty wchodzą:

 • rury spustowe PCV o średnicach 110mm oraz 63mm o długości 3m lub 4m;
 • rynny PCV o średnicach 125mm i 75mm o długości 2m,3m lub 4m;
 • denko rynny PCV 125mm i 75mm, lewe oraz prawe;
 • rynnowy lej spustowy PCV o średnicy 125mm i 75mm;
 • narożniki rynien PCV o średnicy 125mm i 75mm, wewnętrzne oraz zewnętrzne;
 • uchwyt rynny PCV o średnicy 125mm i 75mm;
 • złączki rynny PCV o średnicach 125mm i 75mm;
 • obejmy rury PCV o średnicy 110mm oraz 63mm oraz haki obejm o długościach od 120mm do 250mm;
 • kolano rury PCV 67,5 st. o średnicach 110mm oraz 63mm;
 • trójniki PCV;
 • złączki rury PCV o średnicach 110mm oraz 63mm;
 • złączki redukcyjne PCV.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rynien oraz rur spustowych w Mrówce w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach, chętnie udzielimy profesjonalnej porady.

Cement
Mrówka Radomsko oraz Mini Mrówki Strzałków i Gidle posiadają w swojej ofercie cement firmy Cemex. Oferta zawiera najbardziej popularny na rynku cement klasy 350 „Niebieski” oraz cement klasy 450 „Czerwony” charakteryzujący się bardzo wysoką wytrzymałością oraz szybszym czasem wiązania. Mrówka Radomsko oferuje również biały cement firmy CRH idealnie nadający się do białych i kolorowych tynków oraz prac takich jak fugowanie bądź tworzenie lub rekonstruowanie elementów dekoracyjnych. Aby zwiększyć plastyczność w trakcie urabiania i nakładania zapraw cementowych oraz ich wytrzymałość nasze sklepy w Radomsku, Strzałkowie oraz Gidlach posiadają w stałej sprzedaży plastyfikatory do betonu w saszetkach oraz w płynie.

Kleje do płytek
Markety Mrówka Radomsko oraz Mini Mrówki Strzałków i Gidle posiadają niezwykle szeroki wybór zapraw klejowych do płytek. Ofertę tworzą kleje renomowanych firm takich jak Atlas, Bolix, Cekol, Sopro i Selena. Znajdą u nas państwo kleje do stosowania wewnątrz oraz uelastycznione i wysoko elastyczne kleje będące odporne na warunki atmosferyczne takie jak deszcz i mróz np. Atlas Plus. Kleje oferowane są w opakowaniach 5kg oraz 25kg. Nasi sprzedawcy w Radomsku, Strzałkowie oraz Gidlach chętnie udzielą informacji, który klej najlepiej wybrać.

Zaprawy
Markety Mrówka w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach oferują zaprawę murarską firm Atlas i Izolbet. Zaprawy te świetnie sprawdzą się przy stawianiu ścian nośnych bądź działowych zarówno z cegieł jak i bloczków budowlanych. Dalszą ofertę zapraw w Mrówce w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach stanowią zapraw tynkarskie firm Atlas oraz Izolbet. Produkty te doskonale sprawdzą się przy tynkowaniu podłoży z cegieł, betonu, bloczków ceramicznych i silikatowych, betonu oraz tynków cementowych. W sprzedaży posiadamy również zaprawy wyrównujące służące do naprawy i wypełniania ubytków w ścianach i podłogach. Oferujemy też zaprawy do murowania klinkieru.

Papy wierzchniego krycia
Markety Mrówka w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach posiadają szeroką ofertę pap służących do pokryć i izolacji dachu, tarasów i fundamentów. W stałej sprzedaży znajdują się papy wierzchniego krycia W400, papa podkładowe P64 na osnowie poliestrowo szklanej, która stanowi towar komplementarny do papy termozgrzewalnej od grubości 4mm i 5mm. Mrówka Radomsko oraz MiniMrówka w Strzałkowie oraz w Gidlach są partnerami takich producentów jak Lemar i Matizol.

Masy bitumiczne – izolacje fundamentów i dachów
W naszych sklepach W Radomsku, Gidlach oraz w Strzałkowie oferujemy masy bitumiczne przeznaczone do izolacji pokryć dachowych i fundamentów takich producentów jak Denbraven i Tytan. W skład oferty wchodzą lepiki na zimno do pap asfaltowych wierzchniego krycia (Denbit – L, Abizol KLDM), masa wodna z powloką bitumiczną do renowacji dachów i hydroizolacji ścian oraz fundamentów (Disprobit, Disperbit), masa rozpuszczalnikowa służąca do izolowania dachów, ścian i fundamentów (Dacholeum, Den-Bit-D). Mrówka Radomsko, MiniMrówka w Strzałkowie oraz w Gidlach oferują wyżej wymienione masy bitumiczne i lepiki w opakowaniach 10kg i 20kg.

Fugi
Ofertę fug w Mrówce w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach stanowią fugi Artis firmy Atlas. Szeroka gama kolorów oraz praktyczne plastikowe wiaderko jako opakowanie ułatwią prace remontowe i układanie płytek. W naszych sklepach istnieje również możliwość zamówienia fug epoksydowych znajdujących zastosowanie przy płytkach łazienkowych. MiniMrówka w Gidlach prowadzi również sprzedaż fug firmy Mapei.

Kamień elewacyjny, wewnętrzny i zewnętrzny
Mrówka Radomsko, MiniMrówka w Gidlach i w Strzałkowie posiadają w stałej sprzedaży kamień elewacyjny firmy Stegu, który świetnie nadaje się jako dekoracja ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Oferowane płytki i narożniki to min. ETNA, MEXICANA, CALIFORNIA, NEPAL, INERIA, ALASKA. Posiadamy również środki do impregnacji, renowacji, montażu (kleje) przeznaczone do dekoracyjnego kamienia elewacyjnego. Zapraszamy do naszych sklepów w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach do obejrzenia ekspozycji oraz zapóźnia się z oferta.

Wewnętrzna boazeria PCV
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dekoracyjnych paneli ściennych PCV firmy VOX. Boazeria PCV staje się coraz bardziej popularną metodą wykończenia wnętrz dzięki łatwemu montażowi oraz szerokiej gamie wzorów. W naszych sklepach w Radomsku, Strzałkowie i Gidlach posiadamy zarówno panele PCV VOX oraz wszystkie elementy i akcesoria niezbędnego ich montażu.

Siding i podbitka dachowa PCV
W naszych sklepach na terenie Radomska, Strzałkowa oraz w Gidlach oferujemy siding winylowy firmy VOX znajdujący swoje zastosowanie jako podbitka dachowa oraz pokrycie fasadowe, oferujemy również wszystkie niezbędne elementy i akcesoria niezbędne do wykonania i remontu podbitki dachowej oraz pokrycia fasadowego.

Panel podłogowe, listwy przyścienne i progowe
W naszych marketach w Radomsku, Gidlach i Strzałkowie znajdą Państwo szeroki wybór paneli podłogowych takich marek jak Arbiton, Kronopol, Swiss Krono, Persecto. Uzupełnienie oferty paneli stanowi wyciszający podkład podłogowy o grubości 3mm lub 5mm. Ponadto posiadamy największy wybór listew przypodłogowych, ofertę stanowią listwy VOX Esquero, VOX Izzii i Arbiton. Oferujemy również podłogowe listwy progowe i łączeniowe w różnych rozmiarach i kształtach firmy Effector. Serdecznie zapraszamy do Mrówki w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach, gdzie znajdą państwo wszystko co potrzebne do kompletnego remontu podłogi.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
Sklep Mrówka może pochwalić się największym wyborem drzwi w Radomsku. Ponadto drzwi oferowane w Radomsku, zamówić można również w Strzałkowie oraz Gidlach. Ofertę drzwi i ościeżnic (stałych i regulowanych) wewnętrznych stanowią produkty renomowanych min. marek takich jak Voster, Erkado, Dre bądź Porta oraz rozsuwane drzwi harmonijkowe firmy Standom. W naszych sklepach dostępne są również bezpieczne, antywłamaniowe, ocieplane, metalowe drzwi zewnętrzne Polskiego producenta Doorpol oraz Multiform. W skład oferty drzwi wchodzą również ocieplane drzwi techniczne Uran stosowane do pomieszczeń gospodarczych takich jak garaże, piwnice, magazyny, kotłownie. Uzupełnienie oferty drzwi stanowi szeroki wybór klamek firmy Kuchinox.

Pustaki szklane
Pustaki szklane, dawniej nazywane luksferami, ponownie zyskują na popularności. Wykorzystywane są dziś by doprowadzić światło do zamkniętych pomieszczeń bądź nadać pomieszczeniu retro klimat. Zapraszamy do Mrówki w Radomsku oraz MiniMrówki w Strzałkowie i Gidlach aby zapoznać się z ofertą pustaków szklanych.

Ogrodzenia
Markety Mrówka w Radomsku, Strzałkowie oraz Gidlach są oficjalnym partnerem producentów ogrodzeń metalowych, bram oraz furtek Polbram (dawniej Atex) oraz Metal Moon. Oferujemy także panele ogrodzeniowe wraz z systemem gotowej podmurówki oraz siatki i słupki ogrodzeniowe Zajmujemy się również, fachowym doradztwem, projektowaniem oraz wyceną ogrodzeń betonowych firmy DrewBet.

Drabiny
Market Mrówka oraz MiniMrówka w Strzałkowie i Gidlach posiadają szeroki wybór drabin aluminiowych i drewnianych. Oferta dotyczy drabin przystawnych, dwustronnych i rozsuwanych. Rozmiary dostępnych drabin obejmują zarówno 2 lub 3 stopniowe stołki aluminiowe jak i 3 częsciowe drabiny 3 x 11 stopni.

Schody strychowe
W sklepach Mrówka w Radomsku, MiniMrówka w Strzałkowie i w Gidlach posiadają w ofercie drewnienie schody strychowe firm Optistep oraz Fakro. Istnieje również możliwość zamówienia schodów strychowych firmy Fakro o nietypowych wymiarach i posiadających rozwiązania spełniające niestandardowe wymogi klienta np. schody nożycowe.

Bramy garażowe
Sklepy Mrówka w Radomsku oraz MiniMrówka w Gidlach i w Strzałkowie oferują profesjonalne doradztwo oraz wycenę bram garażowych renomowanych firm Wiśniowski oraz Hormann. W ofercie dostępne bramy segmentowe, uchylne, roletowe, dwuskrzydłowe. Także w nietypowych kolorach i wymiarach.

Deski tarasowe
Sklepy Mrówka w Radomsku oraz MiniMrówka w Gidlach i w Strzałkowie oferują deski tarasowe kompozytowe w różnych kolorach i wersjach wykonania firm Teraso i Pietrucha. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz możliwość obliczenia potrzebnego materiału i wyceny, deski są docięte na wymiar. Deski kompozytowe świetnie sprawdzają się również jako wypełnienie płotów i ogrodzeń.

Parapety
Sklepy Mrówka w Radomsku oraz MiniMrówka w Gidlach i w Strzałkowie oferują parapety stalowe, alumioniowe, PCV, MDF laminowany i lakierowany, konglomerat marmurowy oraz marmur. Parapety oferowane w różnych kolorach, wzorach i kształtach sprawdzają się również jako blaty lub jako wykończenie stopni schodowych. Oferujemy także nakładki na stare parapety.

Zadasznia, płyty PCV, płyciny, poliwęglan.
Sklepy Mrówka w Radomsku oraz MiniMrówka w Gidlach i w Strzałkowie oferują szeroką gamę płycin PCV w postaci płycin drzwiowych (zamiast szyby), płyt typu fala i trapez do zadaszeń tarasów, wiat, balkonów, płyt komorowych oraz litych z poliwęglanu (możliwość zamówienia w nietypowych wymiarach). Oferujemy także profesjonalne doradztwo oraz pomoc w obliczeniach. Firma prowadzi również sprzedaż pleksy oraz gotowych daszków aluminiowych wypełnionych poliwęglanem oraz daszków z nierdzewki wypełnionych poliwęglanem litym.

Sucha zabudowa - ścianki i sufity z płyt karton-gips, sufity systemowe Thermatex
W sklepach Mrówka w Radomsku oraz w MiniMrówce w Strzałkowie i w Gidlach otrzymają Państwo wszystkie niezbędne materiały oraz fachową poradę na temat konstrukcji sufitów podwieszanych i ścian działowych z płyt kartonowo-gipsowych. Oferta zawiera płyty GKB zwykłe (szare) oraz wodoodporne (zielone) do stosowanie w łazienkach bądź kuchniach. Producentem płyt jest firma Siniat, dostępne są one w wymiarach 1,2m x 2,60m bądź 1,2m x 0,6m. Do konstrukcji sufitu bądź ścianki niezbędne będą również profile główne i przyścienne, kształtowniki, łączniki wzdłużne i poprzeczne elementy mocujące ES, wszystkie elementy konstrukcyjne dostępne są w stałej sprzedaży.

 

Jako uzupełnienie oferty posiadamy w sprzedaży system mocowania płyt za pomocą klejów gipsowych firm takich jak Franspol, Cekol lub KMK.

Oferujemy również system sufitów podwieszanych Thermatex oraz wszystkie niezbędne akcesoria i elementy montażowe.
Systemy dociepleń fasad, podłóg i poddaszy.
Mrówka Radomsko, MiniMrówka Strzałków oraz MiniMrówka Gidle oferują wszystkie niezbędne materiałyoraz doradztwo w zakresie systemów dociepleniowych. W sprzedaży posiadamy kompletny system docieplenia styropianem, w tym styropian fasadowy, siatkę do dociepleń o gramaturze 145g/m2 lub 165g/m2, kleje do styropianu i do siatki firm Izolbet, Atlas, Bolix, Tytan ofertę uzupełniają narożniki aluminiowe z siatką oraz kołki do styropianu. Zapraszamy, również do zapoznania się z naszą ofertą tynków zewnętrznych. Posiadając w ofercie mieszalnik zapewniamy krótki okres oczekiwania oraz szeroki wybór barw.

Do ocieplenia podłóg polecamy styropian podłogowy. Ofertę uzupełnia mata zbrojeniowa oraz włókno szklane.

W celu docieplenia poddaszy i ścinek działowych w z płyt gipsowo-kartonowych polecamy wełny mineralne. Ofertę uzupełniają folie i membrany dachowe służące do izolacji.

Fundamenty, izolacja i docieplenie fundamentów.
W markecie budowlanym Mrówka w Radomsku oraz w MiniMrówce w Strzalkowie i w MiniMrówce w Gidlach zakupią Państwo wszystko do wykonania fundamentów. Oferujemy bloczki betonowe, zaprawy cementowe, wapno budowlane a także hydroizolacje w postaci folii na izolacje poziomych i pionowych (folia kubełkowa). W sprzedaży znajdują się również masy bitumiczne do wykonywani izolacji. W celu docieplenia fundamentu polecamy wodostyr (styrodur).

Folie ochronne i ogólnego zastosowania
Market remontowo-budowlany Mrówka w Radomsku oraz MiniMrówka w Strzałkowie i w Gidlach posiadają w sprzedaży szeroki wybór folii ochronnych, budowlanych, paroizolacyjnych, malarskich, okiennych,pakowe (stretch) ogólnego zastosowania oraz plandek. Posiadamy wsprzedaży folie zarówno w paczkach, rolkach jak i docinane na metry w różnych grubościach i gramaturach. Naszymi dostawcami są firmy takie jak Tytan, DenBraven, Hardy, Scley, Blue Dolphin.

Tynki wewnętrzne, zewnętrzne i farby elewacyjne
Zapraszamy do Mrówki w Radomsku, Gidlach i Strzałkowie, gdzie mogą Państwo nabyć tynki wewnętrzne, zewnętrzne, farby elewacyjne i grunty. Posiadamy w ofercie tynki wewnętrzne gipsowe oraz cementowo wapienne firm Knauf i Dolina Nidy, a także tradycyjną zaprawę tynkarską. Uzupełnieniem oferty są listwy prowadzące oraz narożniki.

Posiadamy tynki zewnętrzne mineralne, akrylowe, silikatowe, silikatowo-silikonowe, silikonowe oraz mozaikowe (tzw. Kamyczek). Oferujemy usługę dorabiania tynków i farb w profesjonalnym mieszalniku, pozwala to maksymalnie skrócić czas oczekiwania na produkt. Oferujemy tynki zewnętrzne renomowanych firm Bolix, Tytan Resztę oferty stanowią grunty, narożniki, listwy cokołowe, siatkę tynkarską, kleje do styropianu.Na wykonanie elewacji proponujemy także farby elewacyjne także wykonywane w mieszalniku.

Kostka brukowa, krawężniki oraz obrzeża
Oferujemy w każdym z naszych marketów Mrówka w Radomsku, Strzalkowie oraz Gidlach kostkę brukową firm DrewBet oraz IBF. Posiadamy zarówno towar w stałej sprzedaży oraz realizujemy indywidualne zamówienia. Zapraszamy do naszych punktów w celu zapoznania się z pełną ofertą oraz obejrzenia wystawek. Sprzedajemy również galanterie betonową w tym obrzeża, krawężniki, płyty chodnikowe, płyty ażurowe, gazony, palisady.

Kominy systemowe
W markecie budowlanym Mrówka w Radomsku oraz w MiniMrówce w Strzalkowie i w MiniMrówce w Gidlach zakupią oraz otrzymają Państwo fachową poradę na temat gotowych systemów kominowych. Rozwiązani takie zapewniają szybkość wykonania oraz wytrzymałość i bezpieczeństwo na wiele lat. Oferujemy systemy firm Icopal oraz IBF.

Piany montażowe
Zapraszamy do naszych Mrówek w Radomsku, Gidlach i Strzałkowie, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór pian montażowych. Oferujemy piany montażowe wężykowe i pistoletowe, a także pistolety do pian oraz czyściki. Znajdą Państwo w Mrówce piany standardowe, niskoprężne, ogniowe oraz kleje do styropianu i fundamentu, a także szybkie kleje w postaci pian. Piany pozwalają skrócić czas montażu oraz umożliwiają wysoką wydajność pracy.

Listwy, narożniki, kształtowniki i profile
W Mrówce w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach oferujemy listwy prowadzące oraz narożniki do mokrych tynków. W sprzedaży znajdują się również listwy cokołowe, narożniki aluminiowe z siatką do dociepleń, kształtowniki oraz profile i wszystkie niezbędne akcesoria do sufitów podwieszanych i ścianek działowych.

Gipsy, gładzie i gotowe masy szpachlowe
Market remontowo-budowlany Mrówka w Radomsku oraz MiniMrówka w Strzałkowie i w Gidlach posiadają szeroką ofertę gipsów, gładzi oraz gotowych mas szpachlowych. Grupę gipsów stanowią gipsy szpachlowe, budowlane, do łączenia płyt kartonowo gipsowych, a także gładzie gipsowe w postaci suchej oraz gotowych mas szpachlowych firm Bosman, Cekol, KMK, Gipsar (Atlas), Franspol, Dolina Nidy, Tytan. Suche gipsy oraz gładzie dostępne są w workach 2kg, 5kg, 20 g. Gotowe masy szpachlowe dostępne są również w małych i dużych wiaderkach od 2kg do 20kg.

Materiały ścienne
Markety Mrówka w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach prowadzą sprzedaż, doradztwo i wycenę materiałów ściennych. W skład oferty wchodzą materiały ceramiczne takie jak cegła, pustak max bez piór wpustu oraz pustaki z pióro wpustem co pozwala na uniknięcie spoiny pionowej, poprawia wydajność prowadzonych prac oraz zwiększa termoizolacje ściany. W ofercie produkty firm Leier, Owczary, Wienerberger. Dalszą ofertę stanowią bloczki betonu komórkowego (Siporex, pustak biały) w wersji do murowani oraz klejenia w klasie TLMB firmy H+H. Istnieje możliwość zamówienia pustaków silikatowych pustaków silikatowych. Ofertę uzupełniają cegła szamotowa, pustak wentylacyjny oraz bloczki pod zabudowę wanien i brodzików.

Wylewki betonowe
Zapraszamy na dział budowlany do Mrówki w Radomsku, Strzałkowie oraz w Gidlach, gdzie znajdą państwo wylewki standardowe w postaci suchej zaprawy oraz wylewki samopoziomujące , a także zaprawy wyrównującej do zaprawy ubytków. Wylewki świetnie nadają się wykonywania podłoża standardowych a także ogrzewania podłogowego. Oferujemy produkty firm Atklas, Cekol oraz Izolbet. Oferujemy również maty posadzkowe, włókna do betonu, plastyfikatory.

Prawa autorskie zastrzeżone © 2018 Wiktor Sp.K.
Kopiowanie treści i elementów graficznych zabronione.