Szanowny Kliencie,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Artykuły BHP


Rękawice - W sklepach Mrówka w Radomsku, Strzałkowie , Gidlach znajdziecie Państwo rękawice ochronne z Firm PROFIX, HERMES, HARDER.
Rękawice znajdują zastosowanie podczas wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, montażowych, budowlanych, ogrodniczych a także w gospodarstwie domowym. Chronią minimalizując ryzyko otarć, skaleczeń. W okresie zimowym chronią ręce przed zimnem. Są nieodłącznym składnikiem ubrania roboczego. W ofercie posiadamy rękawice: gospodarcze, PCV, drelichowe ocieplane, przeciwodpryskowe, spawalnicze, drelichowe odblaskowe, ocieplane.

Google, okulary ochronne - to produkty, którymi warto uzupełnić swój warsztat. Chronią wzrok przed dostaniem się do niego niebezpiecznych odłamków, cieczy wynikających z różnych prac warsztatowych i budowlanych. W Mrówce Radomsko, Strzałków, Gidle dostaniecie Państwo Google ochronne, okulary spawalnicze, okulary ochronne takich Firm jak KREATOR, PROFIX.

Nauszniki – aby praca zimą nie sprawiała problemów a uszy były odpowiednio chronione przed zimnem zapraszamy do sklepów Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach po zakup nauszników z Firmy KREATOR, PROFIX  .

Zatyczki – w sklepach Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach znajdziecie Państwo elastyczne zatyczki do uszu Firmy KREATOR, PROFIX. Dzięki swym właściwościom oraz elastyczności doskonale dopasowują się do ucha i znakomicie ograniczają nadmierny hałas. Znajdują swoje zastosowanie podczas prac na halach produkcyjnych, magazynach lub na budowie, gdzie głośny dźwięk maszyn może spowodować pogorszenie, a nawet utratę słuchu.

Nakolanniki - aby praca w pozycji klęczącej była bardziej komfortowa, warto zastosować odpowiednią podkładkę w postaci nakolanników. Mrówka Radomsko, Strzałków, Gidle w swojej ofercie posiada nakolanniki Firm KREATOR, PROFIX, KAEM.

Kaski - w sklepach Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach znajdziecie Państwo kaski ochronne niezbędne na każdej budowie w różnych zakładach produkcyjnych. Kaski mają podwójne zadanie nie tylko chronią głowę przed uderzeniami, spadającymi przedmiotami ale także dzięki zastosowanej mocnej kolorystyce powodują, że jesteśmy widoczni na dużej przestrzeni. W swojej ofercie posiadamy kaski Firmy BERGONE, PROFIX.

Kamizelki – kamizelki ostrzegawcze są niezbędnym elementem ubioru każdego z nas w trakcie prac drogowych, jazdy na rowerze czy motorowerze. Aby być widocznym z daleka i zarazem czuć się bezpiecznie polecamy w sklepach Mrówka w Radomsku, Strzałkowie, Gidlach kamizelki ostrzegawcze w różnych kolorach i rozmiarach z firmy PROFIX.

Kalosze gumowo filcowe - to obuwie robocze, które sprawdzi się szczególnie dobrze podczas pracy w trudnych warunkach. Możecie je Państwo wykorzystać zarówno w swoim gospodarstwie, na budowie oraz podczas wyprawy na ryby. Stanowią one bowiem znakomitą ochronę zarówno przed wilgocią, jak i przed zimnem, ponieważ wykonano je z wytrzymałych materiałów oraz wyposażono w filcową wkładkę. W Mrówce Radomsko, Strzałków, Gidle dostaniecie Państwo gumo filce Firmy PROFIX.

 Kalosze z ociepleniem - podczas wykonywania wymagających prac w gospodarstwie lub na działce, warto zaopatrzyć się w praktyczne i wygodne buty. Oferowane tutaj skutecznie zapobiegają dostanie się do wnętrza obuwia wody, a tym samym doskonale zabezpieczają stopę przed zimnem. W Mrówce Radomsko, Strzałków, Gidle dostaniecie Państwo kalosze z Firmy: Profix.
Półbuty, trzewiki – półbuty i trzewiki ochronne doskonale sprawdzą się na halach produkcyjnych, w ogrodzie lub podczas budowy – produkt ochroni Państwa stopy przed wszelkimi urazami, które mogłaby spowodować praca w niesprzyjających warunkach. W Mrówce Radomsko, Strzałków, Gidle dostaniecie Państwo półbuty i trzewiki z Firmy PROFIX.

Sandały – w okresie letnim chętnie zakładamy przewiewne obuwie. W Mrówce Radomsko, Strzałków, Gidle proponujemy Państwu  skórzane sandały z Firmy PROFIX.

Ubrania – Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą odzieży roboczej w naszych sklepach Mrówka w Radomsku, Strzałkowie i Gidlach. Są to:

 • bezrękawniki ocieplane w różnych rozmiarach z Firmy Profix,
 • bluzy robocze w różnych rozmiarach z Firmy Profix,
 • bluzy z polaru  w różnych rozmiarach z Firmy Profix,
 • czapki ocieplane w różnych kolorach z Firmy Profix,
 • czapki z daszkiem w różnych kolorach z Firmy Profix,
 • koszule flanelowe w różnych rozmiarach z Firmy Profix,
 • kurtki ocieplane, zimowe w różnych rozmiarach z Firmy Profix,
 • komplety przeciwdeszczowe w różnych rozmiarach z Firmy Profix,
 • płaszcze przeciwdeszczowe z PVC/Poliestru w różnych rozmiarach z Firmy Profix,
 • ubrania ochronne białe w różnych rozmiarach z Firmy Kaem,
 • koszulki T-Shirt w różnych kolorach i rozmiarach z Firmy Profix,
 • spodnie do pasa, spodnie ogrodniczki, krótkie spodnie w różnych rozmiarach z Firmy Profix.

 

Prawa autorskie zastrzeżone © 2018 Wiktor Sp.K.
Kopiowanie treści i elementów graficznych zabronione.